Газета по-надвірнянськи
 

Нехай літа обминають поріг

6 вересня 2013, 13:33 | Рубрика: Духовність, Політика Версія для друку Версія для друку 617 переглядів

Уже традиційно кожного року 1 вересня надвірнянські свободівці вітають Голову Братства ОУН-УПА Карпатського Краю Фотія Володимирського ще з одним роком його боротьби за свободу і державність української нації. Цьогоріч йому виповнилось 89 років.

– Ви, справжній українець, прийміть від нас на згадку подарунок, – промовила «свободівка» Мирослава Губарчук та вручила старому воякові українську вишиванку.

Уся боротьба друга Фотія не пройшла марно – Україна здобула Незалежність. Як мовив друг Фотій, найбільшою небезпекою для сучасної незалежної України є «зневіра і песимізм людей». Володимирський підкреслив, що з кожним днем  все менше та  менше на Прикарпатті залишається учасників визвольних змагань, вояків УПА, які боролися за волю своєї держави. Голова Братства ОУН-УПА Карпатського краю заявив: – Радий, що дожив до нашої Незалежності. Радий за Українську державу, хоч не все в нас гаразд в економіці, політиці, але якби довелося повторити той тернистий шлях, то готовий пройти його знову, щоб тільки Україна була вільною, Незалежною державою.

Фотій Володимирський викликає повагу та захоплення своєю енергією та працьовитістю, прагненням щоднини бути корисним своїй Батьківщині.

– Потрібно пам’ятати минуле заради майбутнього. Вшановуючи попередників, які віддавали життя за Україну, ми розуміємо, що сьогодні наша держава теж потребує героїв. Бо боротьба за Україну ще триває. Країна, омріяна мільйонами українців, ще не побудована. Тож потрібно гуртувати жертовних і самовідданих людей на шляху поступу заради світлого майбутнього Батьківщини. Впевнений, що в єдності наша перемога. Пам’ятаймо своїх героїв і на їхніх прикладах будуймо сильну державу, – зазначив депутат районної ради ВО «Свобода» Сергій Штогрин.

Усі активісти Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» бажають другові Фотію Володимирському міцного здоров’я, незгасимої енергії, далі бути в рядах будівничих Української Самостійної Незалежної Держави!

Нехай, як і до нині, літа обминають Ваш поріг!

Щастя Вам на многії і благії літа!

 

Прес-служба Надвірнянської

РО ВО «Свобода».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!