Газета по-надвірнянськи
 

Отримуйте пенсію на пошті

26 вересня 2013, 15:15 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 626 переглядів

Послуга з виплати і доставки пенсій, грошової допомоги є однією із найпоширеніших та соціально значущих, яку надає українська пошта упродовж багатьох років.

Наші пенсіонери мають дуже велику і значну перевагу – пенсію доставляє листоноша додому. Для пенсіонерів – це, у першу чергу, гарантія їхньої особистої безпеки. На жаль, цією послугою на сьогодні користуються тільки 6,5 млн. чоловік, що менше половини від загальної кількості пенсіонерів. Звичайно, ця кількість різниться у залежності від регіону: найбільше пенсіонерів обслуговує Тернопільська дирекція – 67,1%, найменше Дніпропетровська – лише 31,2%.

Отже, зваживши всі «за» та «проти», пенсіонери  вправі самостійно визначитись із способом одержання пенсії: через пошту чи банківську установу, і за бажанням змінити установу, яка виплачує пенсію, а працівники поштового зв’язку запевняють, що і надалі докладатимуть якнайбільше зусиль, щоб гарантувати нашим споживачам максимальну зручність у користуванні послугами поштового зв’язку на всій території країни.

Олександра КОВАЛЮК,

в. о. начальника

Центру поштового зв`язку 4.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!