- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Отримуйте пенсію на пошті

Posted By Модератор On 26.09.2013 @ 15:15 In Економіка | No Comments

Послуга з виплати і доставки пенсій, грошової допомоги є однією із найпоширеніших та соціально значущих, яку надає українська пошта упродовж багатьох років.

Наші пенсіонери мають дуже велику і значну перевагу – пенсію доставляє листоноша додому. Для пенсіонерів – це, у першу чергу, гарантія їхньої особистої безпеки. На жаль, цією послугою на сьогодні користуються тільки 6,5 млн. чоловік, що менше половини від загальної кількості пенсіонерів. Звичайно, ця кількість різниться у залежності від регіону: найбільше пенсіонерів обслуговує Тернопільська дирекція – 67,1%, найменше Дніпропетровська – лише 31,2%.

Отже, зваживши всі «за» та «проти», пенсіонери  вправі самостійно визначитись із способом одержання пенсії: через пошту чи банківську установу, і за бажанням змінити установу, яка виплачує пенсію, а працівники поштового зв’язку запевняють, що і надалі докладатимуть якнайбільше зусиль, щоб гарантувати нашим споживачам максимальну зручність у користуванні послугами поштового зв’язку на всій території країни.

Олександра КОВАЛЮК,

в. о. начальника

Центру поштового зв`язку 4.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/09/otrymujte-pensiyu-na-poshti/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.