Газета по-надвірнянськи
 

Перемогли у святкових змагах

17 вересня 2013, 12:39 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 645 переглядів

Із нагоди Дня Незалежності у Надвірній вирувала спортивна боротьба на міні-футбольних і волейбольних майданчиках та за шаховими і шашковими дошками.

У турнірі із міні-футболу, який організували зусиллями райорганізації Партії регіонів, перемогу здобула команда філії «Надвірнянський РЕМ» ПАТ «Прикарпаттяобленерго», друге місце – у «Водограю», третє – «Барси». За словами голови РО Партії регіонів, першого заступника голови РДА Володимира Калічка, їм залишилося тільки підтримати ініціативу членів молодих Регіонів: – У турнірі змагалося 11 команд і спортсмени показали неабияку майстерність та вміння. Призери нагороджені медалями, а переможці ще й кубком та футбольним м’ячем, який їм вручили Володимир Калічко і начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту РДА Василь Масевич.

У зоні відпочинку ім. Назарія Яремчука відбувся обласний турнір із пляжного волейболу, в якому змагалися спортсмени із Богородчан, Галича, Івано-Франківська, Коломиї, Калуша, Тисмениці, Тлумача, Снятина, і власне, Надвірної. Всі вони відстоювали честь районних чи міських рад. У результаті перемогу вибороли Кваснюк/Жоров із Снятина. Нагородили команди та побажали їм подальших успіхів Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, заступник голови районної ради Іван Степник, начальник відділу РДА Василь Масевич та представник Благодійного фонду Юрія Дерев`янка. Почесними грамотами голови обласної ради за вагомий внесок у розвиток волейболу та з нагоди 22-ї річниці Незалежності України відзначили працю Зіновія Андрійовича та керуючого справами виконавчого апарату районної ради Ігоря Середюка.

***

У шахово-шашковому клубі «Інтелект» відбулися змагання із шахів. У результаті перемогу виборов Дмитро Сандир, друге місце – у Мирона Зінича, третє – у Мирона Васюти. Їх нагородили голова районної шахової федерації Микола Максим`юк та начальник відділу РДА Василь Масевич.

***

В Івано-Франківську відбувся всеукраїнський турнір «Кубок Прикарпаття – 2013» із шашок-64. У ньому змагалися представники сімох областей України. Приємно відзначити, що у дитячому турнірі до 14 років срібло змагань виборов вихованець шашкового гуртка Ланчинського ЦДЮТ Олександр Коваль (7 років), який виконав норму І розряду. Тепер він може брати участь не тільки у дитячих, а й у дорослих турнірах.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!