Газета по-надвірнянськи
 

Польща вразила і надихнула

6 вересня 2013, 13:17 | Рубрика: Духовність, Світ Версія для друку Версія для друку 863 переглядів

У рамках договору про співпрацю та обміну учнями між Прикарпатським військово-спортивним ліцеєм-інтернатом і Спілкою шкіл річкового пароплавства ім. Героїв Вестерплятте та на запрошення польської сторони із 14 по 19 серпня делегація ліцеїстів побувала у Польщі.

Відвідали Краків. Наступна зупинка – Ягеллонський університет, заснований у 1364 році королем Казимиром Великим, один із найстаріших у Європі.

Багато вражень і позитивних емоцій залишилось у ліцеїстів від перебування у курортному містечку Закопане. Взяли участь у ХІІ фестивалі ведмедя, меду та бортників у с. Поронін. За успішний виступ колектив ліцею отримав подарунки та подяку від організаторів фестивалю.

Ми зустрілися з віце-консулом Генерального Консульства України у м. Кракові Тамілою Шутак, віце-старостою Татранського повіту Анджеєм Скупенєм, учнями Спілки шкіл річкового пароплавства із м. Кендзежин-Козьле Опольського воєводства та обговорили питання подальшої співпраці, обміну учнівськими делегаціями.

Усі учасники поїздки дякують голові Асоціації спів­праці Польща-Україна «Надвірна» Адаму Кархеру, його заступникові Анджею Прохері за забезпечення відмінних умов перебування ліцеїстів у Польщі.

Микола МАРТИНЮК,

директор

Прикарпатського військово-спортивного

ліцею-інтернату

Івано-Франківської

 обласної ради,

полковник.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!