- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Польща вразила і надихнула

Posted By Модератор On 06.09.2013 @ 13:17 In Духовність,Світ | No Comments

У рамках договору про співпрацю та обміну учнями між Прикарпатським військово-спортивним ліцеєм-інтернатом і Спілкою шкіл річкового пароплавства ім. Героїв Вестерплятте та на запрошення польської сторони із 14 по 19 серпня делегація ліцеїстів побувала у Польщі.

Відвідали Краків. Наступна зупинка – Ягеллонський університет, заснований у 1364 році королем Казимиром Великим, один із найстаріших у Європі.

Багато вражень і позитивних емоцій залишилось у ліцеїстів від перебування у курортному містечку Закопане. Взяли участь у ХІІ фестивалі ведмедя, меду та бортників у с. Поронін. За успішний виступ колектив ліцею отримав подарунки та подяку від організаторів фестивалю.

[1]

Ми зустрілися з віце-консулом Генерального Консульства України у м. Кракові Тамілою Шутак, віце-старостою Татранського повіту Анджеєм Скупенєм, учнями Спілки шкіл річкового пароплавства із м. Кендзежин-Козьле Опольського воєводства та обговорили питання подальшої співпраці, обміну учнівськими делегаціями.

Усі учасники поїздки дякують голові Асоціації спів­праці Польща-Україна «Надвірна» Адаму Кархеру, його заступникові Анджею Прохері за забезпечення відмінних умов перебування ліцеїстів у Польщі.

Микола МАРТИНЮК,

директор

Прикарпатського військово-спортивного

ліцею-інтернату

Івано-Франківської

 обласної ради,

полковник.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/09/polscha-vrazyla-i-nadyhnula/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/09/12_1.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.