Газета по-надвірнянськи
 

Поважаймо старість!

26 вересня 2013, 15:30 | Рубрика: Соціальне Версія для друку Версія для друку 770 переглядів

1 жовтня вся світова спільнота традиційно відзначає Міжнародний день людей похилого віку. Україна щорічно святкує цей день із 1991 року, а із 2005-го відповідно до Указу Президента України 1 жовтня відзначають День Ветерана.

Ми мало замислюємось над тим, хто ж такі «особи похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, котрі піднялися на найвищі вершини життя, з яких його бачать реальнішим, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість. Покоління, котре пройшло лихоліття війни, повоєнні голодні роки відбудови, котре всі свої сили віддало суспільству, повинно відчувати і знати, що суспільство поважає їх і робить все можливе для покращення їхнього життя. Адже пам’ятаймо всі, що старість колись прийде до кожного. Тож поважаймо і шануймо людей старшого покоління.

Включення до національного переліку пам’ятних дат Дня Ветерана – це свідчення  посилення уваги держави до потреб старшого покоління. В Україні ветерани війни і праці є і завжди будуть особливо шанованою категорією жителів. Безмежна вдячність Вам, людям старшого покоління, ветеранам за життєвий і людський подвиг.

Шановні пенсіонери, ветерани Надвірнянщини! Від усієї душі зичу всім Вам міцного здоров’я, добра, радості, довголіття і Божого Благословення. Нехай завжди зігріває Вас тепло Ваших родин і вдячна увага всього суспільства.

Роман ОГЕРУК,

директор Надвірнянського територіального

центру соціального обслуговування

(надання соціальних послуг).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!