Газета по-надвірнянськи
 

Професія – служити у війську

20 вересня 2013, 13:59 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 635 переглядів

«Професія військовослужбовець» – під такою назвою 18 вересня ц. р. Надвірнянський райцентр зайнятості провів презентацію професії для безробітних громадян у віці до 35 років, присвячену Дню військовозобов’язаних. Участь взяли також військовий комісар Надвірнянсько-Богородчанського об’єднаного райвійськкомісаріату Володимир Ярмошук, представник обласного центру зайнятості Оксана Сигут, в.о. директора районного центру зайнятості Оксана Гладиш та головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Наталія Андрійович.

Обговорено переваги та особливості військової служби у Збройних силах України, про що розповів  Володимир Ярмошук. Він надав вичерпну інформацію про можливе місце служби, військові професії та посади, у т. ч. і для жінок, грошове й матеріальне забезпечення, умови проживання, соціальні гарантії  та можливості подальшого навчання. Оксана Сигут наголосила на актуальності й престижності військових професій.

Кілька краян зацікавились цим варіантом працевлаштування, записали контактні телефони та адресу комісаріату для отримання індивідуальної консультації щодо відбору кандидатів на військову службу за конт­рактом.

 

Надвірнянський районний

центр зайнятості.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!