- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Пропагують національну пісню

Posted By Модератор On 17.09.2013 @ 12:32 In Культура | No Comments

У мальовничому селі Заріччя, що розкинулося на правому березі річки Прут, при будинку культури у 1988 р. заснували гурт «Червона калина» (кер. Любомир Вацик). У гурті – 20 чоловік. Серед них: учителі, водії, працівники залізниці, сільської ради, лісгоспу, райдержадміністрації, пенсіонери – люди різних професій. Але всі закохані у народну пісню, яка дзвенить, переливається срібними, тремтливими звуками, пробуджує у серці солодкий смуток. А ще вони переконані, що без музики, без пісні не змогли б існувати ні радість, ні кохання, люди не стали б щасливими, добрими, ніжними.

У репертуарі колективу – близько двохсот пісень різного жанру: календарно-обрядові, соціально-побутові, родинно-побутові.

Гурт «Червона калина» бере активну участь у всіх святах, масових заходах, які проводять у селі та районі, святах обласного значення, гуцульських фестивалях, оглядах-конкурсах. Неодноразово займав призові місця, відзначений грамотами, дипломами різних ступенів, преміями та подяками.

У 2010-му колективу присвоїли звання народний. Учасники «Червоної калини» пишаються цим високим званням і з гордістю пропагують народну пісню, бездонну душу і славу нашого народу.

 

Любов ОРЕЛ,

заслужений працівник

культури України.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/09/propahuyut-natsionalnu-pisnyu/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.