Газета по-надвірнянськи
 

Рекомендували підтримати

6 вересня 2013, 14:36 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 681 переглядів

Питання про погодження надання спеціального дозволу  на користування надрами ДП «Івано-Франківський обл­автодор» з метою розробки Пасічнянського-І родовища пісковиків,  звернення Снятинської та Тисменицької районних рад, клопотання Битківської селищної ради щодо виділення коштів для поновлення грошової оцінки земель та про листи головного управління Держземагентства в Івано-Франківській області обговорили на засіданні постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, екології та аграрної політики.

При обговоренні першого питання запропоновано не розглядати його на сесії районної ради, оскільки заявник ДП «Івано-Франківський облавтодор» не надав усі необхідні матеріали і немає погодження Пасічнянської сільської ради.

Комісія рекомендувала підтримати звернення Снятинської та Тисменицької районних рад щодо розпорядження земельними ділянками за межами населених пунктів  та надання дозволу управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрацій або іншим державним органам у районі розробляти та затверджувати безкоштовно проекти землеустрою, щодо забезпечення еколого-економічного обгрунтування сівозміни та впорядкування угідь. Звернення адресовано Міністерствам юстиції, аграрної політики і продовольства, голові обласної ради Василеві Скрипничуку, голові облдержадміністрації Михайлові Вишиванюку.

Щодо клопотання Битківської селищної ради про виділення коштів для поновлення грошової оцінки земель, то з інформації управління фінансів РДА на час розгляду клопотання в районному бюджеті відсутні кошти, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського призначення і які можна використовувати для поновлення грошової оцінки. У зв’язку із незабезпеченістю видатками по захищених статтях загального фонду райбюджету у 2013 р., спрямування коштів на даний вид робіт з районного бюджету згідно зі статтею 51 Бюджетного кодексу не дозволяється.

 

Степан ДРИЧАК,

радник з питань організаційного забезпечення діяльності

постійних комісій,

депутатських

фракцій та груп

виконавчого апарату районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!