Газета по-надвірнянськи
 

Спілкувалися у форматі компетентності

26 вересня 2013, 15:35 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 622 переглядів

На черговому семінар-навчанні міського, селищних та сільських голів і секретарів місцевих рад під орудою керівника апарату РДА Василя Гуменюка обговорили широкий спектр нагальних питань, що стосуються компетенції органів місцевого самоврядування.

Про співпрацю дільничних інспекторів райвідділу міліції та керівників місцевих громад щодо запобігання злочинності на території населених пунктів району доповідав заступник начальника райвідділу УМВС Володимир Гаврилаш. Особливу увагу представник правоохоронців Надвірнянщини звернув на всебічне сприяння сільських і селищних голів діяльності дільничних інспекторів, вчасне реагування на потреби, що виникають у процесі повсякденної роботи.

Начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Василь Уніят фахово розповів про підготовку запитів на виділення коштів з екологічного фонду обласного бюджету. Безперечно, потреба в такому фінансуванні наявна у самоврядних органах, тому ефективність запитів залежить від їх якісної підготовки, в чому мають бути зацікавлені всі відповідальні особи на місцях.

Проблеми цьогорічного осіннього призову на строкову військову службу в Збройні сили України у форматі підготовчих заходів щодо його проведення озвучив військовий комісар Надвірнянсько-Богородчанського об`єднаного райвійськкомату підполковник Володимир Ярмошук. Тема виступу начальника фінансового управління РДА Михайла Обідняка – виконання розпорядження голови РДА від 8 лютого ц. р. № 23 «Про заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів, оптимізації мережі бюджетних установ та економного використання коштів». Начальник юридичного відділу РДА Олексій Госедло професійно прокоментував усі аспекти дотримання чинного законодавства у прийнятті рішень виконавчими комітетами місцевих рад району. На важливих деталях та умовах державної підтримки сільгоспвиробників наголосив начальник відділу агропромислового розвитку РДА Михайло Клюфінський.

На нараді обговорили й чимало інших питань.

Наш кор.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!