Газета по-надвірнянськи
 

Світлої пам`яті отця-мітрата Григорія Сімкайла

20 вересня 2013, 13:54 | Рубрика: Духовність, Спорт Версія для друку Версія для друку 627 переглядів

16 вересня виповнилося б 58 років від дня народження Божої, доброї і чуйної людини, патріота України, митрофорного протопресвітера Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ, Надвірнянського декана, отця-мітрата Григорія Сімкайла.

Світла пам`ять і добрі спогади про цю духовну і прекрасну людину назавжди залишаться у наших серцях. Вельми прикметно і почесно, що 16 вересня ц. р. у шахово-шашковому клубі «Інтелект» відбувся шаховий турнір, присвячений світлій пам`яті о. Григорія, організований керівництвом клубу і ТРК «Надвірна» за сприяння Надвірнянського декана о. Ігоря Шліхутки (церква Воздвиження Чесного Хреста) та о. Юрія Зеленчука (церква Покрови Пресвятої Богородиці).

У турнірі змагалися 10 шахістів м. Надвірна за круговою системою. У напруженій боротьбі першість виборов к. м. с. Роман Луців, друге місце – у Тараса Паньківа, третє – у Миколи Зінчука. Переможець нагороджений перехідним кубком, медаллю і грамотою із благословення Правлячого архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Василя Івасюка. Такими ж грамотами нагороджені шахісти за друге і третє місця, а також керівник ШШК «Інтелект».

Микола МАКСИМ`ЮК,

Богдан КЛИМКОВЕЦЬКИЙ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!