- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Світлої пам`яті отця-мітрата Григорія Сімкайла

Posted By Модератор On 20.09.2013 @ 13:54 In Духовність,Спорт | No Comments

16 вересня виповнилося б 58 років від дня народження Божої, доброї і чуйної людини, патріота України, митрофорного протопресвітера Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ, Надвірнянського декана, отця-мітрата Григорія Сімкайла.

Світла пам`ять і добрі спогади про цю духовну і прекрасну людину назавжди залишаться у наших серцях. Вельми прикметно і почесно, що 16 вересня ц. р. у шахово-шашковому клубі «Інтелект» відбувся шаховий турнір, присвячений світлій пам`яті о. Григорія, організований керівництвом клубу і ТРК «Надвірна» за сприяння Надвірнянського декана о. Ігоря Шліхутки (церква Воздвиження Чесного Хреста) та о. Юрія Зеленчука (церква Покрови Пресвятої Богородиці).

У турнірі змагалися 10 шахістів м. Надвірна за круговою системою. У напруженій боротьбі першість виборов к. м. с. Роман Луців, друге місце – у Тараса Паньківа, третє – у Миколи Зінчука. Переможець нагороджений перехідним кубком, медаллю і грамотою із благословення Правлячого архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Василя Івасюка. Такими ж грамотами нагороджені шахісти за друге і третє місця, а також керівник ШШК «Інтелект».

Микола МАКСИМ`ЮК,

Богдан КЛИМКОВЕЦЬКИЙ.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/09/svitloji-pamyati-ottsya-mitrata-hryhoriya-simkajla-2/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.