Газета по-надвірнянськи
 

Святкування професійного свята в колективі НГВУ «Надвірнанафтогаз»

17 вересня 2013, 12:47 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 1,053 переглядів

В п’ятницю 6 вересня колектив НГВУ «Надвірнанафтогаз» отримував привітання з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

З побажанням нових трудових здобутків, щастя, добра та міцного здоров’я нафтовикам відкрив урочисті збори начальник управління Володимир Чуприна. Підводячи підсумки за попередній рік в трудовій біографії підприємства, він зазначив, що напруги і труднощів було достатньо, та колектив, долаючи негаразди й перешкоди, успішно виконує планові завдання з видобутку нафти і газу. Керівник відмітив злагоджену та організовану працю структурних підрозділів, почуття відповідальності за результат роботи.

В подальшому привітальні слова на адресу нафтовиків та відзначення кращих працівників підприємства перепліталися з виступами скрипаля Ярослава Бибика, співаків – заслуженої артистки України Ірини Зіньковської, Галини Баранкевич, Людмили Спас, Христини Яцук, Оксани Сливки, Віталія Гави, Олега Чигера, танцювального колективу «Водограй», театру «Кум» та саксофоніста Станіслава Манека. Усі присутні мали змогу насолодитися чарівною музикою, мелодійними піснями, запальними танцями та тонким гумором.

Привітання зі святом нафтовикам надходили звідусіль – від Івано-Франківської обласної державної адміністрації вітав директор департаменту з економіки ОДА Володимир Попович, від Надвірнянських райдержадміністрації та районної ради – голова Надвірнянської районної ради Василь Попович, від Надвірнянської міської ради – міський голова Мирослав Андрійович, від Пнівської сільської ради – сільський голова Василь Гладиш, від галузевої профспілки – голова Івано-Франківської обласної ради профспілок працівників нафтогазпрому України Святослав Остап’юк.

Разом з привітаннями за сумлінну працю та з нагоди професійного свята гості вручили грамоти й грошові винагороди працівникам підприємства.

На святкуванні вручили нагороди за активну громадську роботу – почесні грамоти Івано-Франківської ОДА і грамоти управління культури, національностей та релігій ОДА вручив членам Координаційної ради Музею нафтопромислів Галичини начальник управління Володимир Федорак.

Така форма організації свята дала змогу уникнути шаблонного поділу дійства на офіційну і культурну частини та створила невимушену домашню атмосферу у залі. Тож майже три години святкування в клубі «Нафтовик» пролетіли на мистецькій хвилі як одна позитивна мить.

Нафтовики отримали гарний настрій і натхнення на подальші здобутки у їх щоденній нелегкій праці.

А в неділю 8 вересня на стадіоні «Нафтовик» свідоцтво та нагрудний знак почесного звання «Відмінник праці ПАТ «Укрнафта» найкращим працівникам підприємства вручав директор департаменту з капітального будівництва та науково-технічної політики Товариства Володимир Троценко. Безсумніву, таке високе визнання спонукає нафтовиків до ще більшої віддачі у роботі. Адже їх самовідданий труд завжди буде належно поцінований.

 

Мирон Зіняк,

голова ради ветеранів НГВУ «Надвірнанафтогаз

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!