Газета по-надвірнянськи
 

У полі зору – комунальні підприємства

6 вересня 2013, 14:37 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 628 переглядів

Засідання комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, комунальної власності голова Іван Микитюк провів у конструктивному та діловому руслі. Обговорено ряд важливих питань, які стосуються повноважень районної ради. Зокрема, про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя ц. р. Зазначалося, що більшість заходів програми у першому півріччі не виконані, а тому райдержадміністрації необхідно активізувати роботу з їх виконання. Комісія повернеться до обговорення цього питання у жовтні, але уже за результатами роботи за дев’ять місяців.

Значну увагу приділили діяльності комунальних підприємств районної ради: «Теплокомуненерго», «Архітектурно-планувальне-бюро», «Аптека № 100». Розглянуто їхні звіти про роботу в першому півріччі, річні фінансові плани підприємств на 2014 р.  За інформацією директора КП «Теплокомуненерго» Віктора Ягиша, у літній період замінили теплотрасу до районної дитячої лікарні та труби на гаряче водопостачання, що зменшить видатки на оплату енергоносіїв та покращить умови перебування хворих у лікувальному закладі. Проводять проектні роботи зі встановлення двох котлів на альтернативному паливі у котельні ЦРЛ, один з яких введуть в експлуатацію в опалювальний сезон 2013-1014 рр. Комісія рекомендувала передбачити у райбюджеті кошти на співфінансування цих заходів.

Обговорили також інші питання, які стосуються спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району. Зокрема, рекомендували дати дозвіл на укладення договорів оренди центральній райлікарні та продовження договору оренди, укладеного КП «Теплокомуненерго».

У засіданні комісії активну участь взяли депутати районної ради Михайло Іваночко, Андрій Гуцько, Сергій Штогрин, Роман Стефурак, голова Фонду комунального майна району Іван Коцько, які висловили своє бачення вирішення окремих проблемних питань.

 

Василь ДМИТРУК,

радник з питань

соціально-економічного розвитку

виконавчого апарату

районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!