- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Українки зустрілися у Львові

Posted By Модератор On 06.09.2013 @ 13:20 In Духовність,Світ | No Comments

Нещодавно у приміщенні Національного університету «Львівська політехніка» відбулися наради Світової федерації українських жіночих організацій (СФУЖО) з участю делегатів із 12 країн світу. У числі п`яти представниць прикарпатської делегації побувала голова Надвірнянської районної філії «Союзу Українок» Ольга Багрійчук, яка ділиться своїми враженнями із нашими читачами.

– СФУЖО є недержавною організацією у системі ООН. Представляють її в ООН 8 жіночих лідерів, у т. ч. Марта Кічуровська-Кебало, доктор філософії, котра як керівник групи прозвітувала про річну роботу, охарактеризувала типові проблеми українців у світі, серед яких дуже  актуальні – їх легалізація в інших країнах. Досвідом роботи поділилися представниці усіх країн. Надзвичайно цікаві форми жіночого руху охарактеризували голови СУ Канади і керівник СФУЖО Орися Сушко, заступник голови СУ Франції – Мирослава Остап`як та ін.

[1]

Дуже багато конкретних порад щодо вирішення різнопланових проблем, у т. ч. торгівлі людьми, надала віце-президент СУ США, викладач в університетах Нью-Йорка, Нью-Джерсі, Вашингтона та Гарварду, професор  Львівського католицького університету, дослідник жіночого руху в Україні Марта Богачевська-Хом`як, родом із Галичини.

Відрадно, що більшість учасниць наради мали змогу взяти участь у ювілейному Світовому Конгресі Українців, який відбувся у цьому ж приміщенні.

Орися СПІВАК «Народна Воля»


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/09/ukrajinky-zustrilysya-u-lvovi/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/09/12.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.