Газета по-надвірнянськи
 

«Українські Січові Стрільці – лицарі рідного краю»

26 вересня 2013, 15:16 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 624 переглядів

Під таким гаслом у м.  Коломиї сьогодні відбудеться  Четверте Січове свято, приурочене 100-річчю від заснування легіону Січових Стрільців. Початок о 14-ій год. на площі біля меморіальної таблиці з барельєфом Кирила Трильовського на вул. Валова, 9.

Свято розпочнеться урочистою ходою середмістям колони студентів Коломийського педагогічного коледжу та інших навчальних закладів міста під звуки січових мелодій у виконанні муніципального духового оркестру. Тридцять дві студентки коледжу в урочистому січовому одязі під звуки духового оркестру виконають руханкові вправи, які є реконструкцією січових вправ початку ХХ ст. із сучасними елементами руханки. Державний Гімн України та січові пісні у виконанні зведених хорів «Просвіти» підкреслять величність Січового свята. Урочистості продовжать музичні виступи студентів вищих навчальних закладів та учнівської молоді Коломийщини.

Споглядаючи на це дійство та участь у ньому молоді, ніби повертаєшся у вир історії на століття, переконуєшся у незнищенності українського духу, патріотичності сучасної молоді та їх готовності й надалі розбудовувати українську державу.

 

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!