Газета по-надвірнянськи
 

Вбачаємо потенціал

26 вересня 2013, 15:37 | Рубрика: Освіта Версія для друку Версія для друку 633 переглядів

Учора перший заступник голови РДА Володимир Калічко, начальник відділу освіти РДА Михайло Винник та представники ЗМІ району побували у ДНЗ «Квітка Карпат» у м. Надвірна, де ознайомилися з умовами перебування та виховання дітей, організацією медичного обслуговування, матеріально-технічною базою закладу.

 За словами завідувачки «Квітки Карпат» Ганни Маляр, тут в 11 групах виховують та навчають 322 дошкільнят. Щорічно одним із напрямків результативної підготовки до нового навчального року є поповнення мікропедкабінетів і груп новими дидактичними та розвивальними іграшками, багатофункціональними посібниками тощо.

Колектив дитсадка – дружний і згуртований, прагне модернізувати, осучаснити зміст і форми навчання і виховання дітей, створити такі умови, де кожна дитина почувала б себе комфортно і могла реалізувати свої бажання, нахили, здібності та можливості.

– Першочергове завдання, що ставить перед місцевою владою Президент України, –  створення умов для забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти. Потенціал у розвитку мережі вбачаємо: у відкритті нових ДНЗ  у Пнів`ї та Лісній Тарновиці і будівництво ДНЗ у с. Білі Ослави; у відновленні роботи тимчасово закритого Середньомайданського ДНЗ «Ялинка»; у відкритті нових груп у Гаврилівському ДНЗ «Незабудка», Надвірнянському ДНЗ «Вогник», Ланчинському ДНЗ «Ромашка», Бистрицькому ДНЗ «Гуцулочка», Пасічнянському  ДНЗ «Лісова казка», Краснянському ДНЗ «Дзвіночок»; у реорганізації Битківської та Назавизівської ЗОШ І-ІІІ ст. у НВК, – зазначив Володимир Калічко.

Керівники  РДА відвідали також дошкільні навчальні заклади Пасічної та Зеленої.

Інформаційно-аналітичний відділ РДА.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!