Газета по-надвірнянськи
 

Юрій Дерев`янко спрямував допомогу на оздоровлення у райлікарню

17 вересня 2013, 12:43 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 619 переглядів

Народний депутат Юрій Дерев`янко перерахував 35 тис. грн. матеріальної допомоги на оздоровлення Надвірнянській центральній районній лікарні. Про це повідомила прес-служба депутата. Щороку на оздоровлення кожного депутата Верховної ради України держава виділяє близько 35 тис. грн. Цьогоріч допомога склала 35094 грн. Усі свої «оздоровчі» парламентар передав на потреби Надвірнянської ЦРЛ. Погоджено, що гроші підуть на заміну вікон у дитячій районній лікарні. Це – не перша допомога Юрія Дерев`янка  дитячій лікарні.

Свого часу Юрій Дерев`янко підтримував цей заклад як депутат обласної ради та засновник Всеукраїнського благодійного Фонду. Зокрема, допоміг у ремонті відділення інтенсивної терапії. Ставши народним депутатом, продовжує допомагати медичним установам рідної Надвірнянщини та Прикарпаття.

У квітні ц. р. народний обранець передав свою депутатську зарплату за три місяці на обладнання для Богородчанської центральної районної та Яремчанської міської лікарень. У травні коштом депутатської зарплати Юрія Дерев’янка та з допомогою БФ у реанімаційному відділенні Надвірнянської дитлікарні замінили вікна. Тепер роботи із встановлення нових вікон задля створення у лікувальному закладі потрібного температурного режиму продовжать і в інших відділах.

Лікарня обслуговує 30 тисяч дітей. Кожного року тут лікують майже три тисячі молодших жителів району.

 

Катерина СМОЛІЙ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!