- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Заява депутатів фракцій ВО «Свобода» у Надвірнянських районній та міській радах

Posted By Модератор On 06.09.2013 @ 13:42 In Політика | No Comments

У цій заяві за підписом голови фракції ВО «Свобода» у районній раді Андрія Крицького йдеться: «Фракції ВО «Свобода» у Надвірнянських міській та районній радах різко засуджують рейдерське захоплення землі прибережної смуги р. Бистриця, біля трампліна, під горою Городище у м. Надвірна. Свободівці одні з перших вдарили на сполох, коли стало відомо про нахабне земельне рейдерство. Ще 20 серпня 2013 р., під час сесії обласної ради, голова фракції ВО «Свобода» в обласній раді Василь Попович подав депутатський запит про «Мораторій на відчуження земель за межами міста Надвірна… Та, незважаючи на рішення обласної сесії, Держкомзем в Івано-Франківській області в особі начальника Боднарчука В. Д. підписав наказ про видачу 7 земельних ділянок загальною площею 11 га. Як повідомили в земельному відділі та в обласній прокуратурі, куди по гарячих слідах виїхали депутати Верховної Ради з міським головою та депутатами міської ради, власниками цих земельних ділянок є одні із надвірнянських мільйонерів».

Автори заяви висловлюють думку, що депутати усіх рівнів, які представляють національно-патріотичні сили України, повинні спільно боротися з проявами соціальної несправедливості, земельних махінацій і мають бути разом у такий непростий для держави час.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/09/zayava-deputativ-fraktsij-vo-svoboda-u-nadvirnyanskyh-rajonnij-ta-miskij-radah/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.