Газета по-надвірнянськи
 

Звітуватимуть на черговій сесії

6 вересня 2013, 14:33 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 584 переглядів

члени постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, засобів масової інформації, молодіжної політики, туризму та спорту. Тому на засіданні комісії, яке відбулося 3 вересня ц. р. під керівництвом її голови Миколи Андрейчука, депутати поцікавилися, скільки враховано попередніх рекомендацій і пропозицій.

Основне завдання комісії – розгляд проектів рішень райради, програм соціально-економічного та культурного розвитку району, проектів районних цільових програм, листів і звернень громадян, підприємств, організацій, громадських об`єднань, забезпечення контролю за їх виконанням. Проведено 17 засідань комісії, на яких розглядали питання районних галузей освіти, культури, ЗМІ, туризму та спорту. В основному всі рекомендації комісії взято до уваги.

Комісія обговорила і підтримала матеріали 12-ї сесії районної ради, взяла до відома інформацію щодо реалізації положень Програми «Шкільний автобус» і критеріїв розподілу автобусів по навчальних закладах району та лист із додатками народного депутата України Юрія Дерев`янка.

Обговоривши звернення депутата райради Ігоря Андруняка, члени комісії рекомендують районній раді звернутися до РДА із пропозицією розробити заходи щодо урочистого святкування у Надвірнянщині з нагоди 100-річного ювілею створення легіону УСС, створити оргкомітет і доручити відділу культури РДА організувати випуск мартирологу вояків УСС та Української Галицької Армії – уродженців району.

У роботі комісії взяв участь заступник голови районної ради Іван Степник.

Орися СПІВАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!