- Народна Воля - http://volya.if.ua -

«Бартка-медіа» пом`янула і здивувала

Posted By Модератор On 18.10.2013 @ 16:12 In Спорт | No Comments

В Івано-Франківську відбувся спортивний турнір, присвячений пам`яті президента Асоціації спортивних журналістів Прикарпаття Ореста Олексишина. Команди показали свою майстерність у змаганнях із міні-футболу, шашок, настільного тенісу, дартсу і перетягуванні канату. Взяла у ньому участь і команда «Бартка-медіа», сформована із представників ЗМІ Надвірної, Верховини та Яремчі. Не залишилися осторонь працівники редакції газети «Народна Воля» Назарій Гриджук та Василь Івасюк.

Організатори – обласна організація Національної спілки журналістів України, Молодіжна рада, департамент освіти, науки, сім`ї, молоді та спорту ОДА та відділення Національного олімпійського комітету в області. Зі словами вітань виступили голова ОО НСЖУ Вікторія Плахта, заступник директора згаданого департамента, начальник управління спорту ОДА Мирослав Карабін, директор ОТБ «Галичина» Ольга Бабій та син Ореста Олексишина Олег.

[1]

У результаті напружених змагань команда «Бартка-медіа» зуміла вибороти треті призові місця із шашок, настільного тенісу та у перетягуванні канату, за що й отримали відповідні грамоти. Після поєдинків залишилося відчуття гордості за свій виступ, а також розуміння того, що результати могли бути кращими. Як запевнили організатори, цей турнір стане традиційним і у наступному році команда «Бартка-медіа» налаштована вибороти голов­ний приз.

Вл. інф.

 


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/10/bartka-media-pomyanula-i-zdyvuvala/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/10/IMG_4047.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.