Газета по-надвірнянськи
 

Делятинський МНВК зустрів 25-річний ювілей

4 жовтня 2013, 15:21 | Рубрика: Освіта Версія для друку Версія для друку 763 переглядів

Делятинський міжшкільний навчально-виробничий комбінат (МНВК) нещодавно відзначив своє 25-річчя. За чвертьстолітній період колектив цього закладу створив позитивний імідж, авторитетне ім`я як в освітянській сфері, так і в структурі установ Делятинської селищної ради, серед жителів цього мальовничого краю та своїх вихованців.

На ювілейних урочистостях ведуча Мар`яна Яворська запросила усіх перегорнути книгу спогадів про освітянські віхи у діяльності МНВК, продемонстрованих на слайдах.

Передумовою створення закладу стала організація підготовки водіїв на базі Делятинської СШ № 2 та міжшкільної навчально-виробничої майстерні, яку в 1988 р. реорганізували у МНВК.

Весь період становлення і функціонування цей заклад пройшов разом зі своїм ініціатором заснування і незмінним керінвиком Валерієм Сергеєвим – учителем вищої категорії, нагородженим відзнаками «Відмінник освіти» та «А. С. Макаренко». Саме під його керівництвом у комбінаті із ліцензованим дозволом навчались тиясчі учнів із 12 шкіл різних професій (водії, продавці, кравці, електрозварники, кухарі, оператори комп`ютерного набору, столяри, трактористи, екскурсоводи, лісники, оператори, агенти з організації туризму та ін). Торік комбінат акредитували на право підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв.

Першими і надійними помічниками керівника МНВК є його заступники Артур Поліщук та Богдан Мельник, методисти Галина Клим`юк і Наталія Поліщук, психолог Олександра Маковійчук, голова профкому Микола Левицький та ін.

Загалом весь колектив приймав щирі вітання з нагоди свого 25-річчя від місцевого пароха та декана Яремчанського о. Богдана Іванюка, Делятинського селищного голови Михайла Косила, ветерана освітянської ниви Степана Тришака, начальника відділу освіти РДА Михайла Винника, першого заступника начальника управління освіти і науки ОДА Івана Будзака. Вони вручили ювілярам грамоти і подарунки.

Святкового настрою додали учасники художньої самодіяльності народного дому: зразковий танцювальний дитячий колектив, народні вокальний ансамбль «Черлені пацьорки» і музичний гурт «Рушничок», солісти Віра Анхудович, Неля Попович, Лариса Козак, Микола Штим`як, Марічка Гаврилаш та читець Назарій Олексин, який декламував поезію Валерія Сергеєва.

Напередодні професійного свята бажаємо колективу здійснення усіх задумів.

Орися СПІВАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!