- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Драйвери економічної інтеграції з ЄС

Posted By Модератор On 11.10.2013 @ 11:54 In Економіка | No Comments

У період підготовки до підписання Угоди про Асоціацію з ЄС західні регіони України мають стати драйверами економічної євроінтеграції. Про це заявив Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко під час зустрічі з інвесторами Західної України у с. Барвінок Закарпатської області 4 жовтня ц. р.

За його словами, у західних регіонах сьогодні активно розвивається підприємницька ініціатива. У трьох областях – Закарпатській, Івано-Франківській та Львівській – працюють майже 78 тисяч підприємств. Значна частина з них – створені за участі іноземного капіталу.

Олександр Клименко запевнив бізнес, що  зусилля уряду спрямовані на  розвиток підприємницької ініціативи та збільшення інвестицій. Зокрема,  Міністерство доходів і зборів у своїй роботі орієнтується на спрощення процедур адміністрування податків і митних платежів, зниження документообігу, впровадження електронних сервісів.

Міністр також запевнив представників бізнесу, що задля активізації транскордонного співробітництва з ЄС створюють належні умови та відповідні спрощення митних процедур для безперешкодного та комфортного перетину кордону товарами і громадянами.

 Під час робочого візиту до Закарпатської області Міністр Олександр Клименко також відвідав пункт пропуску українсько-угорського кордону «Чоп-Захонь», де проінспектував хід реконструкції митного посту «Тиса» та поспілкувався із громадянами, що перетинають кордон.

 Інформаційно-аналітичний відділ РДА.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/10/drajvery-ekonomichnoji-intehratsiji-z-es/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.