- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Хор славить Творця

Posted By Модератор On 25.10.2013 @ 12:20 In Духовність | No Comments

Минулої неділі за ініціативи пароха о. Володимира Ділети у с. Цуцилів завітав хор церкви Різдва Пресвятої Богородиці містечка Отинія Коломийського району на чолі із протосинкелом Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ, отцем-деканом Отинійським Василем Мельничуком. На початку 1990-их о. Василь Мельничук був парохом с. Цуцилів, посвячував у селі пам`ятний хрест з нагоди скасування панщини, символічну могилу на честь синів і дочок України та меморіальний цвинтар останків членів ОУН та вояків УПА.

Недільне Богослужіння у церкві Архистратига Михаїла очолив о. Василь Мельничук у співслужінні із о. Володимиром Ділетою. Окрасою відправи став церковний хор (майже 40 чол.) із Отинії, який своїм молитовним співом прославляв ім’я Боже. Їх, таких різних за віком і за професією, об’єднала віра в Бога і велике бажання Його славословити. Божественні піснеспіви хористів нікого не залишили байдужими.

Після Служби Божої у сільському народному домі відбувся концерт хористів. Вони співали церковні, повстанські, естрадні пісні і веселили гуморесками.

Жителі села дуже вдячні о. Володимиру Ділеті, отцю-декану Василеві Мельничуку та хористам за подароване свято духовності.

Марія НАКЛАДЮК,

с. Цуцилів.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/10/hor-slavyt-tvortsya/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.