Газета по-надвірнянськи
 

Користуватимуться новими рахунками

4 жовтня 2013, 14:27 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 564 переглядів

майже 2,2 тис. фізичних та близько 0,4 тис. юридичних осіб району. Повний перелік нових рахунків для зарахування єдиного соціального внеску (ЄСВ) – на веб-порталі Міндоходів у розділі «Реєстри» http://minrd.gov.ua/dovidniki–reestri–perelik/reestri/111543.html.

 Радимо усім платникам ЄСВ для остаточного вирішення усіх питань звертатися до Центру обслуговування платників або за тел.  2-52-66.

Сплатили 4197,66 тис. грн.

єдиного податку

За станом на 1 вересня 2013 ц. р. на обліку в ДПІ у районі – 1690 фізосіб-підприємців платників єдиного податку та 241 юридична особа. Вони сплатили 4197,66 тис. грн. єдиного податку. Це  на 25,1 відсоток більше, ніж  торік.

Заборгував зарплату?

Компенсуй втрату доходів!

Підприємства, установи, організації, які затримують виплату працівникам заробітної плати на один і більше календарних місяців, зобов’язані компенсувати громадянам втрату частини доходів. Сума такої компенсації є додатковою виплатою до зарплати, тому її включають до складу загального місячного оподатковуваного доходу працівника і оподатковують за ставками 15% та/або 17%.

Виплату компенсації працівникам за втрату частини заробітної плати у зв’язку із порушенням строків її виплати передбачено ст. 34 Закону України «Про оплату праці».

Василь ГНАТЮК,

начальник ДПІ у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!