Газета по-надвірнянськи
 

Майбутні економісти навчаються у ліцеї

25 жовтня 2013, 12:27 | Рубрика: Освіта Версія для друку Версія для друку 1,150 переглядів

У вересні-жовтні ц. р. проходили обласні етапи Всеукраїнських учнівських турнірів. Наш район взяв участь у турнірах із географії, економіки, математики (Надвірнянський ліцей) та біології (збірна району).  Команди показали високий рівень володіння навчальним матеріалом та вмінням застосовувати свої знання у проблемних ситуаціях. Про це свідчать другі командні місця з географії та біології, особисті друге та третє місця з математики.

Команда юних економістів Надвірнянського ліцею (Надія Андріїв, Христина Огерук, Таїсія Савуляк, Софія Дунець та Василь Стрипа) виборола перше місце, а Стрипа Василь одноголосним рішенням журі визнаний найкращим доповідачем турніру.

Турнір юних економістів відбувся 12-13 жовтня в Івано-Франківську. Після кількох відбіркових ігор до півфіналу вийшло шість команд із Рогатина, Калуша, Івано-Франківська (3 команди) та наша команда. У фіналі – команди із Калуша, Івано-Франківська та команда Надвірнянського ліцею. В останньому раунді наша команда здобула почесне перше місце.

Вл. інф.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!