Газета по-надвірнянськи
 

«На перевалі духу»

11 жовтня 2013, 11:52 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 584 переглядів

Презентація книги під такою назвою краєзнавця Світлани Флис та о. І. Лозинського відбулася нещодавно у центральній райбібліотеці. Книга про життєпис 17-ти духовних отців краю вийшла друком у видавництві «Нова Зоря» ц. р. за фінансової підтримки БО «Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев`янка».

Як зауважив у вступному слові до книги єпископ Софрон Мудрий ЧСВВ, це – спроба комплексного дослідження життя та діяльності духовенства Надвірнянського району та Яремчанщини кінця ХІХ – 80-х років ХХ ст. Авторам вдалося показати їхню подвижницьку працю, нескореність і непохитність, вірність Апостольському престолу та Україні.

На презентацію приїхали священики з Яремчанщини, Ворохти, родини душпастирів, про яких мовиться у книзі, зокрема, зі Львова,  видавець о. Ігор Пелехатий, краєзнавець Петро Арсенич. Світлана Флис розповіла про роботу над книгою, подякувала священикам за сприяння, Юрію Дерев`янку – за фінансову підтримку. Народний депутат України Юрій Дерев`янко відзначив, що і надалі підтримуватиме видання книг, зокрема, і на тему історії церкви краю. Отець Іван Качанюк, Віра Дідух, Петро Арсенич, Іван Ковч, о. Іванюк, Роман Киселюк та інші учасники презентації у своїх виступах висловили вдячність авторам за клопітку працю над створенням книги, меценатові за те, що вона побачила світ. Частину книг автори подарували для бібліотек району.

Зеновія ЗАЯЦЬ,

завідувач методичного відділу ЦРБ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!