Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянські «свободівці» взяли участь у «Марші боротьби УПА»

18 жовтня 2013, 15:53 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 525 переглядів

Надвірнянські «свободівці» під орудою голови райорганізації ВО «Свобода» Михайла Іваночка взяли участь у святкуванні 71-ї річниці створення УПА у Києві. Цього року у парку ім. Тараса Шевченка зібралося понад 20 тисяч українських націоналістів, щоб пройти колоною з червоно-чорним прапором у руках центральною вулицею столиці – Хрещатиком.

Дехто із надвірнянських «свободівців» уперше побував на Марші УПА. Враження неймовірні, емоції перепов­нюють нас, адже тут зібрались однодумці, патріоти, націоналісти – ті, кому не байдужа доля України. Ми завжди готові до боротьби, до щоденної важкої роботи з укріплення, зміцнення духу українців, стверджують вони.

Старий вояка  сотник Мирослав Симчич закликав не складати зброї, а боротися до повної перемоги та утвердження соціальнонаправленої та націоналістичної України.

Усі, хто пройшов багатотисячним маршем по Києву, відчув сильне та надійне плече побратима, хто стояв на Хрещатику під синьо-жовтими та червоно-чорними знаменами кольорів наших звитяг – привіз із собою додому дух національної свободи.

Прес-служба

Надвірнянської районної

організації ВО «Свобода».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!