- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Надвірнянські «свободівці» взяли участь у «Марші боротьби УПА»

Posted By Модератор On 18.10.2013 @ 15:53 In Новини | No Comments

Надвірнянські «свободівці» під орудою голови райорганізації ВО «Свобода» Михайла Іваночка взяли участь у святкуванні 71-ї річниці створення УПА у Києві. Цього року у парку ім. Тараса Шевченка зібралося понад 20 тисяч українських націоналістів, щоб пройти колоною з червоно-чорним прапором у руках центральною вулицею столиці – Хрещатиком.

Дехто із надвірнянських «свободівців» уперше побував на Марші УПА. Враження неймовірні, емоції перепов­нюють нас, адже тут зібрались однодумці, патріоти, націоналісти – ті, кому не байдужа доля України. Ми завжди готові до боротьби, до щоденної важкої роботи з укріплення, зміцнення духу українців, стверджують вони.

Старий вояка  сотник Мирослав Симчич закликав не складати зброї, а боротися до повної перемоги та утвердження соціальнонаправленої та націоналістичної України.

Усі, хто пройшов багатотисячним маршем по Києву, відчув сильне та надійне плече побратима, хто стояв на Хрещатику під синьо-жовтими та червоно-чорними знаменами кольорів наших звитяг – привіз із собою додому дух національної свободи.

Прес-служба

Надвірнянської районної

організації ВО «Свобода».


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/10/nadvirnyanski-svobodivtsi-vzyaly-uchast-u-marshi-borotby-upa/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.