Газета по-надвірнянськи
 

НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ«Укрнафта» розвиває виробничі потужності на Микуличинському газоконденсатнонафтовому родовищі

18 жовтня 2013, 16:15 | Рубрика: Економіка, Тема дня Версія для друку Версія для друку 980 переглядів

Нафтогазовидобувне управління «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта» минулого тижня відкрило два нові об’єкти, які значно покращать здатність вирішувати виробничі завдання на Микуличинському газоконденсатнонафтовому родовищі, що розташоване на території Яремчанської міської ради та Косівського району Івано-Франківської області.

Родовище має найбільшу перспективу – геологічні дослідження підтверджують, що на великій території Передкарпатського прогину залягають досить потужні поклади нафти та газу. Саме це дає надію на підвищення енергетичної незалежності держави, і окреслює значні перспективи для подальшого розвитку Надвірнянського нафтопромислового району.

Отож, 10 жовтня в горах урочисто відкрили газліфтну компресорну станцію та службово-побутовий комплекс.

Введення в експлуатацію газліфтної компресорної станції Микуличинського родовища збільшить тиск нагнітання газу, що покращить роботу газліфтних свердловин, забезпечить  додатковий видобуток нафти.

На відкритті компресорної станції начальник НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимир Чуприна зазначив, що будівництво станції велось у складних гірських умовах, на висоті 1009 м над рівнем моря, у шквальні вітри, морози, снігопади та зливи. Однак, долаючи труднощі, нафтовики своєю звитяжною працею збудували компресорну станцію у встановлені строки. Виведення її на визначені режими роботи дасть технологічну можливість суттєво наростити об’єми видобування вуглеводнів на родовищі.

Робота працівників, які цілодобово обслуговують об’єкти родовища, організована вахтовим методом. Персонал проживає тут у спеціально облаштованому містечку протягом  тижня. Задля покращення умов праці та відпочинку працівників НГВУ «Надвірнанафтогаз» у 2013 році збудовано службово-побутовий комплекс на 44 особи. Цей добре обладнаний об’єкт з комфортними умовами проживання розташований на висоті понад тисячу метрів над рівнем моря. Він органічно вписався у мальовничий карпатський краєвид, а з вікон добре видно гірські вершини Говерлу та Петрос.

Відкриваючи службово-побутовий комплекс, Володимир Чуприна наголосив, що його спорудження є свідченням дбайливого ставлення та піклування ПАТ «Укр­нафта» про людину праці, яка є найбільшою цінністю. Він висловив переконання, що введення цього об’єкту в експлуатацію підвищить продуктивність праці на підприємстві, додасть наснаги працівникам у реалізації виробничих завдань.

На відкритті обох об’єктів були присутні гості, котрі відзначили високі темпи та якість робіт на будівництві, й наголосили на перспективності розробки цього родовища. А представники органів влади та місцевого самоврядування запевнили нафтовиків у подальшій співпраці в розвитку підприємства.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!