Газета по-надвірнянськи
 

Пошанували бібліотекарів і лауреатів

4 жовтня 2013, 15:09 | Рубрика: Духовність, Культура Версія для друку Версія для друку 673 переглядів

Всеукраїнський день бібліотек співпадає із християнським святом Віри, Надії, Любові, Софії. Напевно, ці мудрі святі стали покровителями працівників бібліотечної сфери.

На цьому наголосила директор централізованої бібліотечної системи Марта Кушнерчук, вітаючи колег із професійним святом під час урочистостей останнього вересневого дня. Це свято не тільки бібліотекарів, а й усіх користувачів і шанувальників книги.

Важливу роль бібліотекарів у розвитку інтелектуального суспільства підкреслили у вітальному слові голова РДА Юрій Касіянчук та голова районної ради Василь Попович. Спільні нагороди вони вручили фахівцям бібліотечної справи: із Тисменичан – Оксані Мельниченко і Галині Кушнірчук та с. Молодків – Галині Середюк. Більше десятка грамот отримали бібліотекарі від начальника відділу культури РДА Олександра Зварчука.

Музичні дарунки линули від щирого серця відомого соліста Віктора Чудновського, юних читачів, колоритного творчого партнера – народного фольклорно-етнографічного колективу «Перевесло» із Фитькова (кер. Ольга Багрійчук), студенток Надвірнянського коледжу Віталії Горбейчук та Іванни Левицької. Вітальні сюрпризи своїм колегам адресували і бібліотекарі Світлана Ткачук, Ярослав Лазорко, Ірина Черній, Тетяна Гавриленко, Надія Мартинюк, Марія Мельник, Марія Мартишкіна та ін. Емоційності та зворушливості додали ведучі Наталія Берчак і Галина Чуревич.

Прикметно, що цього дня отримали дипломи і нагрудні знаки лауреати районної премії ім. Надії Попович Світлана Ткачук, народний аматорський гурт «Червона калина» і Наталія Пак.

***

Як поінформувала завіду­вач методичного відділу центральної райбібліотеки Зеновія Заяць, напередодні професійного свята на базі районної та Ланчинської міської бібліотек для дітей цікаво і змістовно організували районний семінар бібліотекарів Надвірнянщини з участю керівництва обласної бібліотеки для дітей.

 

Орися СПІВАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!