Газета по-надвірнянськи
 

У гостях у служби зайнятості – учні школи-інтернату

25 жовтня 2013, 12:17 | Рубрика: Соціальне Версія для друку Версія для друку 571 переглядів

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Соціальний працівник – людина, яка виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі. А особливої турботи, соціального захисту і теплого ставлення потребують діти, які навчаються у школах-інтернатах.

Служба зайнятості району взяла за добру традицію щорічно проводити заходи для такої категорії дітей. 22 жовтня для учнів 9-11 класів Надвірнянської школи-інтернату провели День відкритих дверей центру зайнятості. Розпочала захід заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Зоряна Станіщук, яка поінформувала учнів про послуги служби зайнятості для школярів, можливість комп’ютерного тестування на вибір професії. Школярі з цікавістю переглядали папки з описом професій, що містили практичну інформацію.

Надалі фахівець провів проф­орієнтаційний урок під назвою «Твій вибір – твоє майбутнє», який проходив із використанням пізнавальних профорієнтаційних матеріалів та психологічних тестів щодо вибору фаху. Діти активно брали участь у профорієнтаційних іграх, де переможці отримали невеличкі подарунки, а також ознайомились із професійним гороскопом  та пройшли анкетування.

Фахівці центру зайнятості впевнені, що почута інформація стане корисною для дітей. Їх  щирі посмішки засвідчили про вдало проведену та змістовну роботу. Сподіваємось, що вихованці школи-інтернату знайдуть себе в подальшому житті і стануть гідними громадянами нашого суспільства.

Школярі та соціальний педагог Наталія Дмитрук подякували за проведений захід, плідну співпрацю й висловили бажання у подальшому брати участь у заходах, пов’язаних із діяльністю служби зайнятості для школярів.

Зоряна СТАНІЩУК,

заступник начальника відділу

активної підтримки безробітних

райцентру зайнятості.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!