Газета по-надвірнянськи
 

Відзначили День юриста у Надвірнянському коледжі НТУ

18 жовтня 2013, 15:51 | Рубрика: Закон, Культура Версія для друку Версія для друку 544 переглядів

Після вітальних слів заступника директора з навчальної роботи Василя Скрипника, завідувача юридичного відділення Василя Гуцуляка вручили грамоти та подяки викладачам і студентам. Привітав майбутніх юристів і в. о. начальника райуправління юстиції, начальник відділу Державної виконавчої служби Іван Жигалюк – перший випускник нашого юридичного відділення.

Свято продовжилось. На сцені дві третьокурсниці (О. Музиченко та О. Шандрук) вирішили «поворожити» на своє професійне майбутнє. І тут з’явилась богиня правосуддя – Феміда (М. Яворська). Обидві пустунки замість того, щоб легенько припідняти пов’язку богині, випадково зірвали її. І тут почалося… «Прозріла» Феміда почала віщувати майбутнє студентів. Одній зі студенток передбачила, що стане вона суддею, і вручила мантію (щоб вершити таїнство правосуддя), меч (карати порушників закону) і пряник (заохочувати за допомогу правосуддю). Майбутньому прокуророві подарувала портфель, папку для «резонансної справи» і шило, щоб її зшити. Адвокату пообіцяла резонансні переможні процеси, вручила об’ємне портмоне і пачку купюр: яка праця, така й оплата. Нотаріусу Феміда презентувала книгу-реєстр і масивну ручку, щоб рука «не піднялася» засвідчувати незаконні угоди. Майбутньому працівникові ДАІ приготувала свисток (треба вчасно зупинити неподобства на дорогах!), «чарівну паличку» (за помахом її можна усунути страшні ДТП!) і тонкий натяк, щоб свою кишеню з державною не плутати. Майбутньому працівникові карного розшуку – наручники для правопорушника і турпутівку в СІЗО із системою «all inclusive», аби переконався, що не можна «фабрикувати» справи. Не могла не відзначити Феміда і працю майбутнього юриста-викладача, пообіцявши, що у майбутньому цю фігуру цінуватимуть більше (хоча і заробітна плата низька), а тому в якості талісману передала диплом доктора юридичних наук із запрошенням в Оксфорд на викладацьку роботу, а також сертифікат на Нобелівську премію у розмірі 40 млн. євро. Ось так!

Виконанням пісень під гітару порадувала студентка Ольга Гуцул, а віртуозною грою на саксофоні Богдан Вінтоняк.

Викладач Aндрій Крицький провів вікторину на відгадування безглуздих законів та розповів про нелогічні та, подекуди, смішні закони, а студенти юридичного відділення показали гумористичні сценки.

Студенти юридичного відділення коледжу вдячні за організацію свята викладачеві, депутатові районної ради Андрію Крицькому та студентській раді (голова студради Ольга Романова, староста юридичного відділення Наталія Іванків).

Володимир СВЯГЛА,

викладач Надвірнянського

коледжу НТУ, член НСЖУ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!