Газета по-надвірнянськи
 

Впровадження ініціатив Президента України

4 жовтня 2013, 15:04 | Рубрика: Влада, Соціальне Версія для друку Версія для друку 696 переглядів

За станом на 1 вересня ц. р. на обліку в управлінні соціального захисту населення РДА перебувають 26180 громадян району, які мають право на пільги, 18915 отримувачів різних видів соціальних допомог та 2976 сімей отримали субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання твердого та пічного (рідкого) палива.

У 2012 р. Президент України підписав Укази про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» 448 багатодітним матерям району і їм проведено разову виплату на загальну суму 4,8млн. грн. (у 2011 р. – 1,5 млн. грн.). Уже протягом 8 місяців 2013 р. проведено разову виплату 601 жінці, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня», на 6,9 млн. грн.  990 жителів району (із 1816, котрі подали заяви), уже отримали безоплатно телетюнери для прийому цифрового телебачення. У районі запроваджено «мобільний соціальний офіс», який вже функціонує із липня 2012 р. Управління Пенсійного фонду України в Надвірнянському районі  провело перерахунок пенсій 26,5 тис. пенсіонерів, або 95 % загальної кількості одержувачів пенсій.

***

Наказом по центральній райлікарні визначено лікаря-терапевта, відповідального за диспансеризацію інвалідів та ветеранів війни, учасників бойових дій (Ярослав Лазарович).

За 9 міс. 2013 р. проведено поглиблений медичний огляд ветеранів війни із наступним їх відбором для оздоровлення, диспансеризації, амбулаторного, стаціонарного та санаторно-курортного лікування, а також виявлення осіб, які потребують медико-соціальної допомоги. Охоплено повним медичним оглядом 103 інвалідів війни, 401 учасник бойових дій, 2580 учасників війни та 238 особи, що прирівнюються за пільгами.

За інвалідами, котрі за станом здоров’я не можуть самостійно відвідати лікувальний заклад, закріплені медичні сестри відповідних дільниць для щомісячного патронажу.

У ЦРЛ функціонує 5 палат для лікування інвалідів війни, де розгорнуто 12 ліжок. Палати укомплектовано холодильниками, телевізорами, меблями.

За звітний період забезпечено стаціонарним лікуванням  457 осіб (витрати на харчування у стаціонарі складають 13,2 грн. на день), санаторно-курортним – 43 особи. Проведено зубопротезування 113 особам на 55768 грн.

На диспансерному  спостереженні перебуває 3897 осіб вищевказаних пільгових категорій.

Робота райдержадміністрації

У День ветерана і Міжнародний день людей похилого віку у рамках реалізації ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту (рівня життя) найбільш уразливих верств жителів (пенсіонерів,  інвалідів, ветеранів війни) вшанували людей похилого віку і ветеранів у залі ресторану «Світлиця».

1 жовтня ц. р. перший заступник голови РДА Володимир Калічко провів оперативну нараду з начальниками управління соцзахисту населення та управління Песійного фонду в районі, відділу у справах молоді та спорту, в. о. начальника служби у справах дітей, директором РЦСССДМ РДА, заступником головного лікаря ЦРЛ. На нараді обговорено реалізацію соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо підвищення соціального захисту (рівня життя) найбільш уразливих верств населення (пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни).

***

Відбулась виїзна нарада у с. Саджавка із вирішення проблемних питань села, яку очолив голова РДА Юрій Касіянчук. До виїзної комісії увійшли: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Василь Масевич, начальник відділу освіти РДА Михайло Винник, начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Василь Уніят, начальник відділу культури РДА Олександр Зварчук, начальник філії «Надвірнянський райавтодор» Віктор Зінкевич та представники правоохоронних органів.

Відбулась зустріч із працівниками культури з вирішення питання капітального ремонту будинку культури. Виїзна комісія відвідала зал урочистих подій та сільську бібліотеку, де завідувач бібліотеки Галина Христан розповіла про кращих односельчан та ознайомила усіх з історією села Саджавка. По закінченню зустрічі голова РДА зробив позитивний запис у книзі відгуків та пропозицій про роботу сільської бібліотеки.

Також відбулась зустріч представників влади з дирекцією і вчителями ЗОШ І-ІІІ ст., на якій висловлено висловлено зауваження щодо ремонту спортивного залу, благоустрою спортивних майданчиків школи та заміни вікон.

Після зустрічі голова РДА дав доручення із висловлених зауважень та пропозицій щодо різних економічних та юридичних питань та пообіцяв, що порушені питання вирішуватимуть відповідні служби району.

Інформаційно-аналітичний

відділ РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!