Газета по-надвірнянськи
 

Вручили партквитки

4 жовтня 2013, 14:11 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 760 переглядів

На звітно-виборній конференції надвірнянські регіонали підбили підсумки своєї роботи за останні  роки та обрали голову районної організації на наступні чотири роки. Серед запрошених – заступник голови Івано-Франківської обласної організації Партії регіонів Жанна Дутчак. Перед початком  роботи делегати конференції  вшанували  пам’ять Великого Кобзаря та поклали квіти до пам’ятника Т. Г. Шевченку.

На конференції урочисто вручили партійні квитки новим членам Надвірнянської РО ПР.  Зокрема, партквиток отримав голова РДА Юрій Касіянчук. Звітуючи перед однопартійцями, голова Надвірнянської РО ПР Володимир Калічко наголосив на здобутках партії, згадав про недоліки та окреслив горизонти, які треба ще досягнути.

Обговоривши звіт голови, усі делегати одноголосно проголосували за обрання на повторний термін головою райорганізації Володимира Калічка. Делегати конференції вирішили ряд інших організаційних питань: обрання Ради районної організації, до складу якої введуть усіх лідерів первинних парторганізацій, депутатів усіх рівнів від ПР та керівництво району.

 

Прес-служба

районної організації

Партії регіонів.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!