- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Вручили партквитки

Posted By Модератор On 04.10.2013 @ 14:11 In Політика | No Comments

На звітно-виборній конференції надвірнянські регіонали підбили підсумки своєї роботи за останні  роки та обрали голову районної організації на наступні чотири роки. Серед запрошених – заступник голови Івано-Франківської обласної організації Партії регіонів Жанна Дутчак. Перед початком  роботи делегати конференції  вшанували  пам’ять Великого Кобзаря та поклали квіти до пам’ятника Т. Г. Шевченку.

На конференції урочисто вручили партійні квитки новим членам Надвірнянської РО ПР.  Зокрема, партквиток отримав голова РДА Юрій Касіянчук. Звітуючи перед однопартійцями, голова Надвірнянської РО ПР Володимир Калічко наголосив на здобутках партії, згадав про недоліки та окреслив горизонти, які треба ще досягнути.

Обговоривши звіт голови, усі делегати одноголосно проголосували за обрання на повторний термін головою райорганізації Володимира Калічка. Делегати конференції вирішили ряд інших організаційних питань: обрання Ради районної організації, до складу якої введуть усіх лідерів первинних парторганізацій, депутатів усіх рівнів від ПР та керівництво району.

 

Прес-служба

районної організації

Партії регіонів.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/10/vruchyly-partkvytky/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.