Газета по-надвірнянськи
 

Вирішила тимчасова комісія міської ради

4 жовтня 2013, 13:51 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 532 переглядів

На засіданні тимчасової комісії Надвірнянської міської ради 26 вересня ц. р. під орудою народного депутата України Юрія Дерев`янка, секретаря комісії Ігоря Дем`янчука, з участю членів комісії: міського голови Зіновія Андрійовича, депутатів міської ради Романа Мажака та Богдана Боднарчука і лідерів громадських організацій міста і району обговорили інформацію щодо депутатських запитів до правоохоронних і контролюючих органів про приватизацію земельних ділянок в урочищі «За мостом» у м. Надвірна та с. Пнів.

Народний депутат України Юрій Дерев`янко озвучив відповіді від СБУ, прокуратури, райдержадміністрації, Надвірнянського міського голови; оголосив інформацію про осіб, котрі приватизували земельні ділянки в урочищі «За мостам» у Надвірній. Від органів УМВС відповіді не надійшло, однак, згідно з інформацією, отриманою з неофіційних джерел, порушено кримінальне провадження за фактом захоплення земельних ділянок, розташованих на лівому березі річки Бистриця Надвірнянська навпроти с. Пнів.

Юрій Дерев`янко повідомив, що за результатами юридичного аналізу встановлено причини приватизації вказаних земельних ділянок. А саме: діючий Земельний Кодекс України, який ухвалили провладною більшістю Верховної Ради України минулого скликання; відсутність генплану м. Надвірна із включенням цих земель до меж міста. Надвірнянська міська рада впродовж двох каденцій не спромоглася прийняти головний містобудівний документ Надвірної, який би унеможливив будь-які зловживання із землею в тому числі неможливою була б така приватизація землі «За мостом». Тому існує значний ризик виникнення подібних ситуацій стосовно інших земель міста. Парламентар запропонував зробити роботу комісії постійною, відкритою та систематичною; проводити засідання мінімум один раз на місяць; залучити до роботи комісії представників міської громади; звернутися до міськради з пропозицією активізувати роботу над завершенням процедури прийняття та затвердження нового Генплану забудови м. Надвірна; звернутися до Надвірнянської міської ради та громадськості із пропозицією провести інвентаризацію земель м. Надвірна.

Із відповідними пропозиціями виступили також міський голова Зіновій Андрійович, депутат міської ради Ігор Дем`янчук.

На комісії вирішили зокрема, доручити Ігорю Дем`янчуку на наступне засідання комісії надати інформацію щодо стану справ зі створення нового генплану забудови м. Надвірна та систематизувати пропозиції міськради і громадських організацій міста щодо проведення інвентаризації земель м. Надвірна. Підтримати ініціа­тиву міського голови Зіновія Андрійовича зі створення оргкомітету з облаштування меморіального комплексу в урочищі «За мостом» у Надвірній. Звернутись до райдержадміністрації з проханням надати інформацію кому і на яких підставах надано у власність земельні ділянки в урочищі «За мостом», які розташовані на лівому березі р. Бистриця у м. Надвірна. Звернутися до народного депутата України Юрія Дерев`янка із пропозицією внести законопроект, що вносить зміни до законодавства, яке стало причиною втрати земель, у разі, якщо такий законопроект ще не зареєстровано. Вивчити можливість подання судового позову щодо повернення землі особами, котрі протягом тривалого часу відкрито користувалися та обробляли земельні ділянки в урочищі «За мостом» у  м. Надвірна.

 

За протоколом 2

тимчасової комісії

Надвірнянської

міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!