Газета по-надвірнянськи
 

За «круглим столом» – влада і бізнес

25 жовтня 2013, 12:49 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 563 переглядів

На виконання завдань і доручень Президента України щодо активізації економічного розвитку нещодавно у ДПІ в Надвірнянському районі відбулася зустріч представників районної влади, податківців і підприємців. Предметний й активний діалог стосувався цьогорічної динаміки у наданні адміністративних послуг  та сервісів для бізнесу. На позитивах, зокрема, акцентувала увагу перший заступник начальника ДПІ Мирослава Гринчук: із початку року податківці надали більше трьох тисяч консультативних і адміністративних послуг,  прийняли 21772 звітів від платників податків. Функціонують різноманітні електронні сервіси, розміщені на сайті Міністерства доходів і зборів України.

Ефективність та оперативність адміністрування податків і платежів нині забезпечує система електронної податкової звітності. Саме в електронному вигляді звітують майже 9 сотень суб`єктів господарювання. Електронний режим звітності застосовують усі платники ПДВ. Створення належних умов для добровільного виконання платниками податку своїх обов`язків і вимог законодавства має важливе значення для своєчасного і повного надходження зборів до бюджету.

Мирослава Гринчук наголосила також на налагодженні партнерства з громадськістю, ЗМІ, переорієнтуванні на аналітичну діяльність, зменшення тиску на бізнес, мінімальне втручання у справи сумлінних платників податків, а також охарактеризувала дотримання СПД норм трудового законодавства.

Заступник голови РДА Степан Іроденко підкреслив, що реорганізаційні процеси в Україні тісно пов`язані із євроінтеграційними. Підтвердженням цього є недавня зустріч керівника Міністерства доходів і зборів Олександра Клименка із бізнесом у Закарпатті.

У засіданні «круглого столу» взяв участь старший оперуповноважений з особливо важливих справ відділу внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області Дмитро Журавльов, нагадавши про сервіс Міндоходів «Пульс», який приймає звернення підприємців не лише щодо податкових, а й митних питань. Телефонна цілодобова лінія «Пульсу» за № (044) 284-00-07, конт. тел. його відділу – (0342) 77-18-84.

Підприємці підтвердили відчутне зниження податкового тиску і констатували зменшення своїх доходів, бо у людей низька платоспроможність. Тому у державі необхідно комплексно вирішувати питання для зростання добробуту громадян, створення робочих місць тощо.

Орися СПІВАК «Народна Воля» 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!