- Народна Воля - http://volya.if.ua -

За «круглим столом» – влада і бізнес

Posted By Модератор On 25.10.2013 @ 12:49 In Економіка | No Comments

На виконання завдань і доручень Президента України щодо активізації економічного розвитку нещодавно у ДПІ в Надвірнянському районі відбулася зустріч представників районної влади, податківців і підприємців. Предметний й активний діалог стосувався цьогорічної динаміки у наданні адміністративних послуг  та сервісів для бізнесу. На позитивах, зокрема, акцентувала увагу перший заступник начальника ДПІ Мирослава Гринчук: із початку року податківці надали більше трьох тисяч консультативних і адміністративних послуг,  прийняли 21772 звітів від платників податків. Функціонують різноманітні електронні сервіси, розміщені на сайті Міністерства доходів і зборів України.

Ефективність та оперативність адміністрування податків і платежів нині забезпечує система електронної податкової звітності. Саме в електронному вигляді звітують майже 9 сотень суб`єктів господарювання. Електронний режим звітності застосовують усі платники ПДВ. Створення належних умов для добровільного виконання платниками податку своїх обов`язків і вимог законодавства має важливе значення для своєчасного і повного надходження зборів до бюджету.

Мирослава Гринчук наголосила також на налагодженні партнерства з громадськістю, ЗМІ, переорієнтуванні на аналітичну діяльність, зменшення тиску на бізнес, мінімальне втручання у справи сумлінних платників податків, а також охарактеризувала дотримання СПД норм трудового законодавства.

[1]

Заступник голови РДА Степан Іроденко підкреслив, що реорганізаційні процеси в Україні тісно пов`язані із євроінтеграційними. Підтвердженням цього є недавня зустріч керівника Міністерства доходів і зборів Олександра Клименка із бізнесом у Закарпатті.

У засіданні «круглого столу» взяв участь старший оперуповноважений з особливо важливих справ відділу внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області Дмитро Журавльов, нагадавши про сервіс Міндоходів «Пульс», який приймає звернення підприємців не лише щодо податкових, а й митних питань. Телефонна цілодобова лінія «Пульсу» за № (044) 284-00-07, конт. тел. його відділу – (0342) 77-18-84.

Підприємці підтвердили відчутне зниження податкового тиску і констатували зменшення своїх доходів, бо у людей низька платоспроможність. Тому у державі необхідно комплексно вирішувати питання для зростання добробуту громадян, створення робочих місць тощо.

Орися СПІВАК «Народна Воля» 


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/10/za-kruhlym-stolom-vlada-i-biznes/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/10/IMG_1719.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.