Газета по-надвірнянськи
 

Автомобіліст – професія особлива

8 листопада 2013, 14:19 | Рубрика: Освіта Версія для друку Версія для друку 584 переглядів

Так уже склалося, що без автомобілів сьогодні неможливо уявити наше життя, автомобільний транспорт є важливою системою життєзабезпечення населення нашої країни.

Із 1993 р. згідно з Указом Президента в Україні започатковано професійне свято – День працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства, яке щорічно відзначають в останню неділю жовтня.

Нещодавно у Надвірнянському коледжі НТУ з нагоди професійного свята автомобілістів і дорожників проходили тижні циклових комісій автотехнічних дисциплін (автомеханічне відділення, завідувач Людмила Грищенко) й дисциплін будівництва доріг та організації перевезень (дорожньо-експлуатаційне відділення, завідувач Анатолій Кундис). У програмі – урочисті лінійки та відкриті заняття із навчальних дисциплін «Технічна експлуатація автомобілів» (викладач Віталій Станкевич) і «Правила дорожнього руху» (викладач Василь Кіселюк).

Незабутні враження залишилися у  майбутніх механіків після відвідання СТО «Бошсервіс» у м. Надвірна, де вони ознайомилися із роботою закладу, працівники якого організували для студентів засідання «круглого стола». Викладач циклової комісії автотехнічних дисциплін Юрій Грицак організував у фойє автомеханічного відділення коледжу презентацію відеоматеріалів на автомобільну тематику. Не залишилося байдужих студентів спеціальностей «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів», «Організація перевезень та управління на автотранспорті» після участі у вікторинах (спортивно-технічній та «Стежина до знань»), яку організували і провели відповідно голова циклової комісії  автотехнічних дисциплін Сергій Рябцун і викладачі циклової комісії будівництва доріг та організації перевезень Роксолана Новосад, Володимир Смик, Ольга Голейко, Мар`яна Кузьмич.

Завідувач дорожньо-експлуатаційного відділення Анатолій Кундис, викладачі Ігор Лозинський, Ольга Голейко організували зустріч майбутніх дорожників із представниками фірми «Агрохолдинг мрія» і Надвірнянського райавтодору.

За високий професіоналізм, значний особистий внесок з підготовки майбутніх фахівців, за активну участь у громадському житті коледжу, успішне навчання та з нагоди святкування Дня автомобіліста і дорожника викладачів і студентів адміністрація навчального закладу відзначила грошовими преміями та грамотами.

Володимир СВЯГЛА,

викладач

Надвірнянського коледжу НТУ,

член Національної спілки журналістів

України.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!