Газета по-надвірнянськи
 

Депутати налаштовані повернути землю громаді

1 листопада 2013, 12:16 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 658 переглядів

На 35-ій сесії Надвірнянської міської ради, яка відбулася 24 жовтня ц. р., обговорили понад вісім десятків питань. У роботі сесії взяв участь голова районної ради Василь Попович.

Міський голова Зіновій Андрійович подякував депутатському корпусу, членам виконкому, працівникам апарату міської ради за активну участь у святкуванні Дня міста; відкритті пам`ятника І. Франкові у міському парку; прозвітував про роботу у міжсесійний період. Він нагадав, що вступає у силу Закон про земельний банк. Тому так важливо повернути громаді землі в урочищі «Городище». Відбулось перше затвердження генерального плану. Дуже важливим щодо розширення площі населеного пункту (на 70 відсотків) є рішення обласної архітектурно-містобудівної ради. Місто має розвиватися. Тому необхідно прискорити остаточне затвердження генплану.

Зіновій Андрійович подякував голові районної ради Василеві Поповичу за підтримку «захищених» статей на 2013 рік; поінформував про стан кредиторської заборгованості (2 млн. 100 тис. грн.); визначив основні напрямки діяльності на 2014 р. (зокрема, передбачається оновити паркову зону у зв`язку із проведенням у наступному році Гуцульського фестивалю, навіть, спорудити літній кінотеатр), а також облагородити прибудинкові території; запланований і ремонт доріг комунальної власності тощо. А конкретні дії визначать на наступних сесіях.

Наразі триває ремонт доріг у центральній частині міста. Мовилося також і про те, що, якщо ДАІ не наведе порядок із курсуванням великовантажного автотранспорту містом, то доведеться міській раді самотужки встановлювати для нього обмежувачі.

Завершується оформлення документів для відведення ділянки під міський полігон ТПВ. Василь Попович висловив вдячність громаді Надвірної, яка стільки років «приймала» побутові відходи на колишньому сміттєзвалищі. Нині триває пошук ділянки для розміщення лінії сортування сміття. Ведуть перемовини з усіма громадами району. Інвесторів поки що немає. Голова районної ради закликав надвірнянців долучитися до відновлення ФК «Бескид».

***

На сесії підтримали депутатські звернення і запити, у т. ч. і про оприлюднення у районних ЗМІ інформації щодо невідвідування окремими депутатами сесій і засідань постійних комісій міської ради. Також підтримали звернення міського голови до керівництва ВДАІ про вжиття заходів із недопущення проїзду великовантажних транспортних засобів по вулицях Надвірної у зоні дії знаків про заборону руху.

***

Депутати надали дозвіл на укладення договору Суперфіції з відділом будівництва, архітектури і містобудування та містобудівного кадастру РДА на час проведення робіт із перепланування будівлі призовного пункту під стаціонарне відділення та відділення медико-соціальних послуг (соціальної лікарні) для спорудження системи роздільної каналізації, каналізаційних мереж. Обговорено питання про внесення змін у План соціально-економічного розвитку міста на 2013 рік; тарифи на теплопостачання для бюджетних та інших споживачів ТзОВ «Альтернатива Інвест» і «Струмок».

***

Згідно з відповідним рішенням сесії перелік об`єктів нерухомості, які надають в оренду на конкурсній основі, доповнено приміщенням гаражу на вул. Комунальна для виробничо-комерційної діяльності. Депутати позитивно обговорили лист голови РДА Юрія Касіянчука щодо надання в користування приміщення на другому поверсі на майдані Шевченка, 19 для розміщення Центру адміністративних послуг; а також листа начальника Управління державної міграційної служби (ДМС) в області Сави С. С. щодо надання в користування приміщення (там же) для розміщення районного відділу УДМС.

***

На сесії обговорили й прийняли конкретні рішення із земельних та інших важливих питань життєдіяльності міста.

Інформація

Надвірнянської міської ради.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!