Газета по-надвірнянськи
 

Дві сестри – дві долі

8 листопада 2013, 14:32 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 596 переглядів

Нещодавно гостями Молодківської бібліотеки-філії стали дві сестри-близнючки  Євдокія Ільків і Марія Іванків. Їх у селі знають і дорослі, і малі, адже вони 25 років співають у народному фольклорному колективі «Сербиця» та церковному хорі. Сестри дивовижно схожі між собою, їх ніхто не може розпізнати. Саме це спонукало працівників бібліотеки запросити їх до світлиці-музею і поспілкуватись.

Сестри розповіли про своє дитинство, як їх переплутували у школі вчителі; потім в юності – залицяльники; зараз – лікарі… Учасники зустрічі цікавилися: як їм вдається однаково вдягатися, чи однакові у них смаки, чи могли б одна без одної прожити хоча б день? Здивуванням не було меж, коли близнючки сказали, що жодного разу за життя ніколи не сварилися, адже дуже люблять одна одну, хоча долі у них склалися по-різному. Євдокія вийшла заміж, народила трьох синів, у 54 роки повдовіла. А сестра Марія (не дивлячить на вроду) так і не створила свою сім`ю. Але про те, що так склалися їхні долі, ніхто не шкодує. Сестри вдячні Богові за все, що є сьогодні, що 74 роки вони прожили пліч-о-пліч у мирі та злагоді.

Працівники бібліотеки, а також члени жіночого клубу «Сербиця» бажають Євдокії Ільків та Марії Іванків залишатися завжди такими привабливими, енергійними, усміхненими і головне – здоровими. Многая і благая Вам літ!

Галина СЕРЕДЮК,

завідувач бібліотеки-філії

с.Молодків.

                                                                                                                                                                                                        

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!