Газета по-надвірнянськи
 

Гала-концерт «На крилах добра і милосердя»

15 листопада 2013, 13:21 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 803 переглядів

Завершився благодійний концертний тур «На крилах добра і милосердя». Фінальний концерт відбувся у місті Надвірна. До його проведення та організації у Надвірнянщині долучився БФ Юрія Дерев’янка.

Благодійний концертний тур від танцювального клубу «Глорія» стартував 16 червня. Упродовж цього часу він мандрував селами Надвірнянського району. Ініціатор та організатор туру – міжнародна параолімпійська чемпіонка з біатлону, учасник танцювального клубу Надія Стефурак.

Мета благодійного туру – показати широкому загалу, що неповносправні люди можуть повноцінно жити.

На фінальний концерт, що провели на площі Шевченка у Надвірній, зібралося багато краян. Організатори запропонували глядачам насичену програму: парні танці, виступи співаків, гуморески. Особливо тепло публіка сприймала виступи танцюристів на візках – вальси та рок-н-роли у виконанні учасників клубу «Глорія». – Після концерту до нас підходили люди і дякували за наші виступи. Казали, що вражені тим, як люди з інвалідністю можуть повноцінно виступати, – ділиться емоціями Надія Стефурак.

Благодійний концертний тур «Глорія» проводить другий рік поспіль. Зібрані під час туру кошти організатори акції спрямують на потреби танцювального гурту «Глорія», в якому займаються люди з обмеженими можливостями.

– Ми вдячні Благодійному фонду та особисто Юрію Дерев’янку за підтримку і віру у наші сили, – каже організатор туру Надія Стефурак. – Юрій Богданович запропонував провести цьогорічний тур у Надвірнянському районі. Просив не оминати жодного села. Ми з радістю погодилися, бо приємно, коли наш талант і праця цінується, від цього виникає ще більше бажання жити.

Після гала-концерту на центральній площі Надвірної учасників привітали представники Благодійного фонду Юрія Дерев’янка. – Вітаємо ваш колектив із тією зробленою роботою, тими емоціями, які ви подарували багатьом, тим добром, яке ви несете. Творіть надалі, а ми завжди готові підставити своє плече, – наголосила Наталія Ружило, помічник народного депутата на окрузі.

Віта ЦАП.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!