Газета по-надвірнянськи
 

Голодомор – геноцид 1932-1933 рр. Україна пам`ятає… Світ визнає.

22 листопада 2013, 12:57 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 727 переглядів

23 листопада минає  80 років відтоді, як сталінський режим здійснив чергову, найжахливішу спробу знищити український народ. Проте пам’ять про цю гірку дату не забута.

Сьогодні вже доведено, що Голодомор 1932-1933 рр. – це геноцид, штучно організована акція проти українського народу, котрий не бажав бути слухняним елементом тоталітарної радянської машини. За різними підрахунками, загинуло від 4 до 10 млн. громадян, а це – населення цілих держав.

Нині є очевидним, що головною причиною Голодомору-геноциду стала політика тоталітарного сталінського режиму: фізичне знищення усіх класових та національних ворогів, тобто, людей, котрі мали свою думку щодо розбудови «світлого майбутнього». Головним аргументом такої політики став Голод: «Голодний – покірний».

Які наслідки має Голодомор для України?

В Україні майже не залишилося людей місцевого походження 1928-1933 р. н., більшість з яких померли з голоду. Поляки абсолютно правильно пам‘ятають і шанують 20 тисяч своїх співвітчизників, котрих більшовики розстріляли у Катині. Однак, в Україні протягом голодного року кожного дня була така «Катинь».

Усе це ми маємо розуміти і пам‘ятати. Лише розум і добра пам‘ять можуть вберегти Україну від фатальних помилок. Ми повинні засвоїти цей жахливий урок  через призму вивчення й осмислення Голодомору 1932-1933 рр. І зробити все, щоб не допустити повторення таких катастроф.

Схилімо низько голови в скорботну хвилину та вшануємо пам’ять жертв голодоморів і політичних репресій хвилиною мовчання і запалюванням поминальних свічок.

Вічна пам’ять померлим!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!