Газета по-надвірнянськи
 

Каратисти з Чорних Ослав здобули перемогу

1 листопада 2013, 12:09 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 645 переглядів

Юні спортсмени із с. Чорні Ослави здобули нагороди на першому Кубку Івано-Франківської області із карате-до SKIF, що відбувся у м. Бурштин. Тренувальну базу свого часу допоміг створити спортсменам народний депутат України, засновник благодійного Фонду Юрій Дерев`янко.

Чорноославська команда на обласному турнірі із карате-до посіла третє командне місце серед юніорів. Усі четверо спортсменів – школярі Чорноославської та Білоославської ЗОШ – повернулися додому з медалями та грамотами. Нагороди здобули: Руслан Шуляк – ІІІ місце, Андрій Струк – два ІІ місця. Іван Татарчук і наймолодший учасник команди Василь Левкун зайняли І місце кожен у своїй віковій категорії.

Кілька років тому засновник Всеукраїнського благодійного Фонду, тоді ще депутат обласної ради Юрій Дерев’янко покращив матеріальну базу юних спортсменів – подарував татамі для тренувань.

Секція з карате-до працює у Чорних Ославах із 2009 р. Відвідують її 15 вихованців – переважно діти шкільного віку із навколишніх сіл. Заняття відбуваються двічі на тиждень у спортзалі Чорноославської ЗОШ І-ІІІ ст. Тренер, майстер спорту України та чемпіон Європи Антон Левкун наголошує, що карате виховує. – Якщо дитина обрала цей вид спорту, то батьки можуть бути впевнені: вона буде здорова і зможе захистити себе. Крім того, спорт налаштовує добиватися цілі – і це потрібні навички для молодих людей у житті, – аргументує він.

Секція працює на членських внесках спортсменів. Тому все для занять купують за власні кошти.

Наразі тренер зі своїми вихованцями готуються до Міжнародного турніру, який відбудеться 2 листопада ц. р. у Києві. Змагатися за Кубок Каназави із карате-до з`їдуться спортсмени з дев`яти країн світу.

Тетяна ДОРОШЕНКО.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!