Газета по-надвірнянськи
 

Кличко йде в Президенти

15 листопада 2013, 13:29 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 565 переглядів

Днями лідер Партії «УДАР» Віталій Кличко з трибуни Верховної Ради заявив, що балотуватиметься на майбутніх виборах Президента України у 2015 році.

Він окреслив першочергові завдання, які ставить перед собою та своєю політичною силою. Кличко впевнений, що відповідальний політик повинен знайти ключову проблему, яка не дозволяє всьому суспільству зробити крок уперед.

Основні проблеми, з якими, на думку лідера «УДАРу», сьогодні стикнулася Україна, це  – бідність, безправ’я і несправедливість. Тому головне завдання – забезпечити кожному можливість мати роботу, підтримати благополуччя своєї родини, захистити громадянські права українців, їх людську гідність.

Віталій Кличко назвав три кроки, які мають змінити на краще ситуацію в країні. Перший – змінити правила взаємодії держави та громадянина. Кличко впевнений, що мінімізація контактів людини і чиновника знищить базу для корупції. Він також пообіцяв зменшення кількості податків та спрощення  механізму їх сплати, запровадження чітких норм, які  регулюватимуть діяльність державних органів. «УДАР» уже готує пакет таких змін до законодавства, а частина уже подана до парламенту – понад 400 актів.

Лідер «УДАРу» найближчим часом відвідає всі регіони України, щоб разом із членами його команди та громадськістю підготувати пакет законів, які дозволять кардинально спростити відносини між громадянином і державою в Україні, зробити ці правила однаковими для всіх.

Другий крок – поміняти людей: вигнати корупціонерів із влади, суду, міліції, прокуратури. Він нагадав, що під час парламентських виборів «УДАР» мав плакат про люстрацію влади. – Якби ми отримали більшість у парламенті і формували уряд, ми могли б її провести. Але тепер це доведеться зробити новому Президентові, – наголосив Кличко. Зміст люстрації, яку пропонує «УДАР», полягає у наступному: створити нові органи державної влади, нові суди і правоохоронні органи. При цьому, зауважив Кличко, нові – за змістом і принципами своєї роботи, а не за формою або персональним складом. Законодавчу базу для таких змін «УДАР» також готує зараз.

Третій крок – контроль. Створення  незалежного антикорупційного бюро, яке зай­матиметься виявленням корупціонерів і притягненням їх до відповідальності. За діяльністю цього агентства здійснюватимуть громадський контроль. Водночас Кличко визнав, що будь-яке бюро не може знати все, і тому запровадять право кожної громади звільняти чиновника, суддю або міліціонера. Зокрема, додав політик, якщо 10% жителів населеного пункту, району чи області підпишуть проект рішення про відставку такого чиновника, то проводитимуть місцевий референдум.

Лідер партії «УДАР» переконаний, що Україна має величезний потенціал, який нарешті треба реалізувати. Кличко не сумнівається, що його команда зможе реалізувати право людини вільно трудитися, заробляти і бути захищеним з боку держави.

– Тоді у нас будуть європейські зарплати, а як наслідок – європейські пенсії та соціальна допомога. Це – моя мета. Я знаю, як її досягти. І ми переможемо!, – додав Віталій Кличко.

Прес-служба

партії «УДАР».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!