- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Лист підтримки

Posted By Модератор On 29.11.2013 @ 15:51 In Світ | No Comments

Шановний пан

Зiновiй Андрiйович, міський голова м. Надвірна.

Шановний пан Василь Попович, голова Надвірнянської районної ради.

Шановні громадяни міста та району, побратимів нашого міста Крнов (Чехія)!

В останні дні ми з тривогою стежимо за кожною інформацією про події в Україні. Турбуємося за Вас, за друзів, за громаду.

Два роки тому делегація з міста Крнов мала честь брати участь на святі 20-ї річниці незалежності України у Вашому прекрасному місті Надвірна. Тоді ми на кожному кроці відчули гордість, силу і упевненість, з якою народ України вірить в майбутнє, цінує свою свободу, глибоко поважає свою рідну землю, свою батьківщину.

Ми також упевнені, що історія і культура України приєднує Вашу країну до великої сім’ї європейських народів і тому вважаємо природним кроком до майбутнього, до посилення демократичних прагнень українського народу, приєднання Вашої країни до європейської спільноти.

Вірте, що разом з Вами, ми сердечно раділи, що цей процес успішно просувається і 2013 рік стане важливим кроком для здійснення прагнень українців. Ми вірили і віримо, що підпис Договору про асоціацію України і Європейського Союзу стане історичною подією, яка забезпечить майбутнє, стане захистом важко досягнутої незалежності і відкриє нові можливості розвитку Вашого красивого міста,  Вашої багатої країни.

Доля Українців і Чехів багато в чому схожа, наше покоління має виняткову можливість порівнювати на основі особистого досвіду. З цим пов’язані часто не прості питання і рішення про те, яке майбутнє бажаємо для своїх дітей.

Вірте, що в чеському місті Крнов є у Вас друзі, які в дні сонячні і у важкі хвилини Вас згадують і, як мінімум, морально готові Вас завжди підтримати.

З сердечним вітанням, побажаннями сил, витримки і терпіння!

З повагою

Альона Крушинова,

мер м. Крнов.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/11/lyst-pidtrymky/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.