Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянське ПТУ запрошує у професію

29 листопада 2013, 14:38 | Рубрика: Освіта, Соціальне Версія для друку Версія для друку 694 переглядів

Дні відкритих дверей щорічно проводить Надвірнянський районний центр  зайнятості спільно із професійно-технічним училищем № 11 м. Надвірна. Їх мета – залучити учнівську молодь до навчання у ПТНЗ, надати інформацію щодо умов вступу, напрямків навчання та професій, за якими готує навчальний заклад.

Нещодавно на День відкритих дверей до ПТУ № 11 завітали учні Надвірнянських школи-інтернату та ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 зі своїми наставниками – соціальними педагогами Лесею Петращук, Наталією Дмитрук, психологом Михайлом Бевзюком, учителем іноземної мови Аллою Волошилович.

Заступник директора з навчально-виховної роботи ПТУ №11 Наталія Бережна докладно розповіла школярам та педагогам про історію створення училища, професії, які опановують учні, програмну та позапрограмну роботу, в якій беруть участь вихованці. – Ми готуємо висококваліфікованих спеціалістів, праця котрих надзвичайно потрібна державі, суспільству, десяткам і сотням забудівників, власникам квартир і будинків, – зазначила педагог.

Акцентовано увагу на потрібності для людини та суспільства таких професій як: столяр, електрогазозварник, штукатур, лицювальник-плиточник, маляр. – Майстри будівельної професії  в усі часи були в пошані, завжди мали достатній заробіток і були затребувані, – наголосила вона.

Зустріч випускників училища продовжили у навчальній аудиторії кабінету столярної справи, де навчає цього потрібного фаху кваліфікований майстер виробничого навчання Василь Остап’юк. – У нас саме такий напрямок навчання робітничим професіям та проведення практичної роботи за ними збалансовано урівноважують з умовами сьогодення ринку праці, – доповнив він, згадавши кращих учнів-випускників: Івана Свинарчука, Івана Сандула, Ростислава Романюка, Олексія Карпенка, Степана Кондратюка.  Дуже важливо зорієнтувати випускників на робітничі професії, котрі мають попит на ринку праці, щоб наша молодь, діставши освіту, могла розраховувати на гідну роботу з гідною заробітною платнею. Зробивши правильний вибір, людина завжди буде успішною і потрібною роботодавцям.

Школярі почерпнули інформацію щодо умов прийому до закладу, професій, які можна отримати, навчаючись в ньому. Адже тут можна отримати, крім основної спеціальності, ще й робітничі професії, актуальні на ринку праці.

Директор ПТУ № 11 Ігор Микитюк висловив подяку за участь та організацію у проведенні заходу фахівцям райцентру зайнятості й керівникам шкіл Романові Романишину та Михайлові Вінтоняку.

Уляна ПІВТОРАНЮК,

провідний  спеціаліст відділу активної

підтримки безробітних райцентру  зайнятості.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!