Газета по-надвірнянськи
 

Наш мер – Зіновій Андрійович

8 листопада 2013, 14:23 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 574 переглядів

31 жовтня минуло три роки з того часу, коли в Україні відбулися вибори до місцевих рад. Найважливішим завданням надвірнянців було обрати достойного кандидата на посаду міського голови. І хоча кандидатів було немало, надвірнянська громада вдруге довірила своє місто Зіновію Андрійовичу.

Із перших днів другої каденції Зіновій Андрійович продовжив тісну співпрацю з райдержадміністрацією та районною радою, підтримує середній і малий бізнес, спів­працює з великим бізнесом. Основу своєї праці бачить у тому, щоб надвірнянці відчули зрушення на краще. А тому вникає у всі сфери життєдіяльності міста. Завдяки наполегливості міського голови якісно відремонтована центральна частина вулиць Мазепи, Чорновола, ремонтують вул. Соборну, уже відремонтовані вул. Хмельницького, Франка, Річна, Козацька.

Велике значення для міста має освітлення вулиць. Результат ми всі бачимо. Вулиці освітлені до 6-ї години ранку. Вчасно вивозять сміття, хоча міський полігон уже закритий і вивозити доводиться у Богородчанський район. Тим часом міська влада активно шукає земельну ділянку за межами міста для нового полігону та будівництва заводу із переробки сміття.

Та Зіновій Андрійович не зупиняється на досягнутому. Планує побудувати літній кінотеатр, підтримувати споруди благоустрою, продовжити мощення тротуарів і площ міста бруківкою, встановлювати дитячі майданчики у всіх дворах багатоповерхівок, збільшити спортивні майданчики зі штучним покриттям. Мрія міського голови – створити у центрі міста пам`ятник надвірнянським патріотам, борцям за незалежність України – нескореним Миронові і Марті Свідрукам. Уже виготовлені ескізи такого пам`ятника.

Є ще у місті багато невирішених питань. Треба заборонити проїзд великовагового транспорту по центральній вул. Мазепи, а також спалювання листя і бур`янів, що шкодить навколишньому середовищу.

Зіновій Андрійович працює на повну силу. Вимогливий до себе і своїх підлеглих, наполегливий, цілеспрямований, працьовитий, він добре розуміє, що міський голова – не тільки посада, але й велика відповідальність і чималий об`єм роботи з вирішення щоденних і маштабних проблем міста.

Тому хочемо подякувати йому за плідну працю на благо міста і його жителів. Дякуємо також працівникам міської ради, депутатському корпусу, усім працівникам комунальних служб, які дбають про розвиток і чистоту міста, його озеленення. А жителям Надвірної нагадуємо: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Вітаємо шановного Зіновія Мирославовича з наступаючим Днем Ангела (12 листопада). Бажаємо міцного здоров`я, сімейного благополуччя, натхнення, наполегливості, успіхів у роботі, здійснення всіх мрій і бажань. Нехай Матір Божа завжди Вас охороняє й допомагає, а Ісус Христос з небес Вам здоров`я посилає.

З повагою

рада старійшин

м. Надвірна,

товариство молоді

«АГАПЕ»

(Божої Любові),

координаційна рада

м. Надвірна.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!